Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Alev Masajı

  • Listelenen: 24 Ağustos 2017 13:04
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Alev Masajı Hakkında Bilmeniz Gereken En Önemli Bilgiler Burada

İl: İstanbul

İlçe: Şişli

Alev Masajı

Gündelik hayatın yorucu olması nedeni ile birçok insan vücuduna masaj yaptırmaktadır. Masajın insan vücuduna birçok faydası vardır. Bu faydalar hem fiziksel hem de ruhsal anlamda bir rahatlama getirmektedir. Günümüzde masaj yaptırmak artık yaşamın bir parçası haline gelmiştir. Yapılma şekline göre ise birçok değişik masaj vardır. Bunlardan birisi de alev masajı olarak bilinmektedir. Bu masaj yöntemi çok sık uygulanmaz. Çünkü biraz riskli bir masaj çeşidi olarak dikkat çekmektedir. Bu yüzden de işi bilen birisine yaptırmak daha akıllıca bir seçim olacaktır. Bu mesajın bir diğer ismi ise ateş masajı olarak geçmektedir.

Alev Masajı Nasıl Yapılır?

Alev masajı, işin ehli kişiler tarafından yapılmaktadır. Bunu amatör insanların yapmaması gerekmektedir. Çünkü ateş masajı, eğer işin ehli bir kişi tarafından yapılmazsa son derece tehlikeli bir duruma dönüşebilir. Bunun için ilk olarak masaj yapılacak olan bölgenin üzerine kalın bir havlu serilmektedir. Bu havlu sayesinde ateşten korunmuş olmak mümkündür. Havlunun üzerine ise yanma işlemini sağlamak için bir miktar sıvı dökülmektedir. Bunun ardından ise havlu çakmak ile yakılmaktadır. Ancak bu yanma olayı çok şiddetli değildir. O yüzden de insan sağlığını tehlikeye düşürebilecek bir durum söz konusu olmamaktadır. Bu masaj genellikle sırt ve bacak bölgesine yapılmaktadır. Ülkemizde de bu masajı yapan birçok kişi bulunmaktadır.

Hijyenik Ortamları Seçmek Lazım

Hangi masaj türünü seçerseniz seçin, önemli olan hijyenik açıdan sıkıntısı olmayan bir yerde masaj yaptırmaktadır. Bundan dolayı da ile kalitesi bilinen ve temizliği ile göz dolduran yerlerde masaj yaptırmak, sağlık açısından çok iyi bir seçim olacaktır. Bu konuda dikkatli olmak da fayda vardır. Her insanın haftada en az bir defa masaj yaptırması, birçok kişi tarafından ifade edilmektedir. Çünkü masaj bir lüks değildir. İnsan vücudu ve sağlığı için gereklidir. Gerilen vücudun mutlaka açılması ve gerginliğin de sona ermesi gerekmektedir. Böylelikle masajın sağlığınıza faydalı olduğunu görebilirsiniz. Alev masajı da bu açıdan bakıldığı zaman yararlıdır. Ülkemizde bu masajı yapabilecek insanları bulmanız da zor olmayacaktır.

Listing ID: 467599ea2dab0e96

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.