Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Masaj Salonların Şifalı Taşları ve Masajı

  • Listelenen: 27 Şubat 2017 21:28
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Masaj Salonların Şifalı Taşları ve Masajı

Masaj uygulaması yüzyıllardan beri şifalı olarak insan sağlığı için uygulana gelmiştir. Masaj teknikleri gerçekleştirilirken kullanılan ürünlerin kalitesi kadar uygulayan kişinin masaj konusunda uzman olması da önemlidir. Masaj salonların şifalı taşları ve masajı uygulama da kullanılan bitkisel yağlar insan bedeni için fayda sağlaması için hijyene de gereken önemin verilmesi gerekir.

Özellikle uzak doğu ülkelerinde uygulanan sıcak taş masajı binlerce yıldır uygulanıp günümüze kadar geldi. Sıcak taş masajı şifalı taş masajı olup özellikle lav taşları ile yapılır. Sıcaklığı içinde daha uzun tutan lav taşları ruhsal ve fiziksel açıdan rahatlama sağlar. Masaj salonların şifalı taşları ve masajı uygulamalarında fiziksel yararın yanı sıra manevi şifa sunduğu da düşünülüyor.

Şifalı Taşlar ile Yapılan Masajın Faydaları Nelerdir?

Sıcak taş masajı olarak da adlandırılan masaj uygulamaları birçok hastalığa çözümdür. Özellikle kronikleşmiş olan sıkıntılar üstünde etkilidir. Zihinsel, ruhsal ve fiziksel açıdan da fayda sağlayan bu uygulama spor yaralanmaları, kas, kemik ve eklem sorunlarının çözümünde oldukça fayda sağlıyor. Bel ve sırt ağrıları için özellikle tercih edilen sıcak taş masajı aynı zamanda uykusuzluk, stres, baş ağrısı gibi sorunların çözümünde de uygulanır. Bunların yanı sıra kadınların ağrılı regl dönemlerinde de çözüm sunuyor.

masaj salonları, şifalı taşlar, masaj hizmetleri

Masaj uygulamasında etkinin artması için aromatik öz yağ kullanımı da yapılıyor. Kişilerde oluşan rahatsızlığa göre belirlenen aromatik öz yağlar masajın sıcaklık etkisi ile birlikte iki kat daha etkilidir. Böylece insanlar masaj uygulamasından daha fazla fayda elde eder. Baştan aşağıya kadar rahatlama ve dinlenme sağlamanın yanı sıra ödem ve toksin atılımı da gerçekleşir. Taşlarda bulunan ısının kasların derinliğine kadar inmesi ile büyük yarar sağlanır.

  

620 total views, 2 today

  

Listing ID: 51458b479a8d6347

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.