Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Şişli Spa Mutlu Son Otelleri

  • Listelenen: 7 Ocak 2018 22:02
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Şişli Spa Mutlu Son Otelleri

Şişli spa mutlu son otelleri ile hem dinlenmek hem de müzmin pek çok hastalık ile ilgili alternatif tedavi almak da mümkün olabiliyor. Spa eski yıllardan beri bir mutlu son hissi verme yöntemi olarak kullanılıyor.

Bu yöntem ilk ergenliğe girmiş ergenler için kullanılıyor. Suyun içindeki minerallerin şifalı etkisini ortaya çıkararak hem fiziksel hem de ruhsal olarak kişileri iyileştirmeye rahatlatmaya yaraya spa ile pek çok soruna çözüm bulunabiliyor.

Spa Masajı Çeşitleri

Spa masajı sadece bir tek masaj türü ya da uygulama ile yapılmıyor. Oldukça farklı çeşitleri ve teknikleri bulunan spa uygulamaları arasında Abhyanga, Shiroabhyanga, Shirodhara, taş masajı, tai masajı, Shiatsu, İsveç masajı gibi çeşitler bulunuyor. Bütün bu masaj çeşitleri ayrı bir teknik ile farklı uzmanlar tarafından uygulanıyor.

Spa uygulamalarında sadece su değil şifalı olduğu bilinen çamur, deniz tuzu, deniz yosunu, aromaterapi olarak kullanılan bitkilerin ve çiçeklerin yağlar, ve taşlar da kullanılıyor.

Bütün bu doğal malzemelerin içinde bulunan minerallerin iyileştirici yönü ön plana çıkarılarak ve uygun bir ortam da bu uygulamalar spa merkezlerinde tatbik ediliyor.

Spanın Ek Hizmetleri

Günümüzde git gide yaygınlaşan ve Şişli spa mutlu son otelleri aracılığı ile ulaşabileceğiniz mutlu son spa hizmetleri yukarıda sayılan masaj ve terapi hizmetleri dışında cilt bakımı ve farklı tedavi şekillerini de ek olarak sunuluyor.

Cilt ve vücut bakımı programlarında tuz ve aromaterapi yağlar masajı ile kan dolaşımı hızlanarak daha pürüzsüz ve sağlıklı bir cilde kavuşmak da mümkün olabiliyor.

Cilt Bakımı Uygulamaları

Spa ile uygulanan cilt bakımı daha sağlıklı bir cilt için tercih ediliyor. Bu uygulamalarda ilk önce şifalı yağlar ile vücuda masaj yapılıyor. Daha sonra tuz ile yapılan peeling uygulaması ile ölü derilerden arınan cilt şifalı bir deniz yosunu ile kaplanarak hem toksinlerden arınma hem de kan dolaşımının hızlanması için uygulama yapılıyor.

Mineral bakımından zengin olan bu maddeler ile cildin kendisinden bulunan elastin proteinin yeniden yapılandırılması sağlanıyor. Bu sayede de hem sağlık hem de yorgunluk gibi çeşitli sorunlara karşı da tedavi edici bir uygulama yapılmış olunuyor.

Şişli spa mutlu son ile de alabileceğiniz bu hizmet ile akıtma, damlama, duş, püskürtme gibi suyun şifasını arttıran yöntemler ile tedavi de söz konusu olmaktadır. Sudan gelen sağlık anlamını taşıyan spa hizmetleri için randevu almanız ve daha sonra da randevuya hazırlık için bir süre öncesinde gitmeniz bekleniyor.

Spa merkezleri daha ilk girişten itibaren müşterilerini müzik, kokular ve ışıklar ile rahatlatmak üzerinde tasarlanmıştır. Spa merkezlerinde masaj hizmetleri yanında havuz, sauna, jakuzi, hamam gibi hizmetler de sunulur. Bütün bu hizmetler sonunda da daha sağlıklı bir bedene kavuşmak ve aynı zamanda en önemlisi stresten de arınmak mümkün olmaktadır.

836 total views, 1 today

  

Listing ID: 8915a526b64b05e3

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.