Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap

 

Sultanbeyli Masaj Salonu Mutlu Son

  • Listelenen: 30 Kasım 2016 21:48
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Bel soğukluğu cinsel yolla bulaşan bir hastalıktır. Erkeklerde sıklıkla görülebilen bu rahatsızlığın ne olduğu bazı kişiler tarafından tam olarak bilinmemektedir. Öyleyse Sultanbeyli masaj salonu mutlu son sayesinde cinsel masaj seansları sayesinde bilgi sahibi olabilirsiniz.

Bel Soğukluğu Direkt Olarak Cinsel Temasla Bulaşır

Bel soğukluğuna sebep olan temel etken ise Neisserria Gonorrhoeae adlı bir bakteridir ve bu bakterinin bilimsel olarak incelenmesi onun yapısal olarak bir kahve çekirdeğine benzediğini ortaya çıkarmıştır. Vücutta başka birçok rahatsızlığa daha doğrusu farklı bölgelerde farklı iltihaplara yol açtığını da belirtmek gerekir. Bu gonore mikrobu olarak da bilinen ve bel soğukluğunun temel etkeni olan bu bakteri doğrudan cinsel temasla bulaşır.

Erkeklerde idrar kanalı iltihabına sebep olduğu gibi kadınlarda da rahim ağzı bölgesi iltihabına yol açar. Kısacası cinsel ilişki sırasında bulaşan bu enfeksiyon yani diğer adıyla bel soğukluğu erkeklerin korkulu rüyası olmaya devam ediyor. Beylerin bu hastalık hakkında bilinçli olması ve belirtileri hakkında bilgi sahibi olması gerekir. Herhangi bir olağan dışı durum karşısında Sultanbeyli masaj salonu mutlu son sayesinde tedbir alarak sorunu ortadan kaldırabilirsiniz.

Listing ID: 476583f2b5e0f5b0

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.